czwartek, 12 kwietnia 2012

Biało, coraz bielej:)

Święta, święta...:) ...ale czas wrócić do rzeczywistości, czyli nie tylko do codziennych obowiązków ale i do przyjemnosci. Takową napewno jest malowanie, pobielanie, dekorowanie...:) Mówi się, że to nogi same niosą, mnie niosą ręce i z tego "niesienia" robi sie u mnie coraz bielej:)

Przy okazji przedświątecznego sprzatania znalazła się i miała stracić swoje praktyczne życie mała drewniana tacka. Zalegała w schowku, zapomniana i niezbyt przydatna. Dostała się w moje ręce i stała się  biała, ze śladami artystycznych porywów:) czyli jak mówią moje dzieciaki  "mama ją obdrapała i brzydko popisała"


Kolejna bielona cudność nie jest mojego autorstwa:) Dostałam ją w ramach świątecznego prezentu od koleżanki. Mowa o serduszkowym białym lampionie ( chyba tak tgo można nazwać ). Jest słodki :) i już zachodzę w głowę gdzie znajdzie swoje miejsce ( chroniczny brak dekoracyjnych powierzchni z powodu nieprzyzwoicie małej powierzchni mojego lokum )...ale napewno coś wymyślę:)

Oto nowe cudo:Pozdrowionka dla wszystkich:) Noenka:)

6 komentarzy:

 1. Uroczo obdrapałaś tę tackę - wpisuje się w moje klimaty. Lampion - powieś gdzieś koniecznie, bo urokliwy jest i pewnie fajne światło będzie się z niego wydobywać. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podsunęłaś mi super pomysł, jak podrapać moje tacki, bo mam kilka podobnych :) Lampionik - ekstra!
  Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 3. pięknie podrapałaś i popisałaś tackę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam...papa

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie postarzone tacki!Jak "prawdziwe":)Lampionik klimatyczny,na pewno ozdobi Twój pokój.

  OdpowiedzUsuń

Znaki życia i ciekawości:)