sobota, 25 lutego 2012

Jak tu nie lubić ptaszków?:)

Jak obiecałam, tak i zrobiłam:) Powstaly nowe zwiastuny wiosny w postaci kolejnych ptaszków. Tym razem inne, uszyte w z myślą o zasłonkach w kratkę i materiału z nich pozostałego (wykorzystam każdy ścinek:) Dżins w tym towarzystwie znalazł się przypadkiem, ale myślę, że jest całkiem nieżle, bo spodobały sie pewnej nastolatce własnie ze względu na niego. Pewnie się z nia podzielę ptasią rodziną:)


Zapomniałam dodać,że przy okazji szycia ptaszków, uszyłam się serduszka, bo lubię je szyć podobnie jak i ptaszki:) Przy okazji nie zmarnował się żaden skrawek.  Wiem,że moje nieudolne zdjęcia nie oddają tego co bym chciała, ale cały czas się uczę - podglądając oczywiscie wasze dzieła. Chętnie też skorzystam z waszym podpowiedzi.

Życzę miłej niedzieli:)


4 komentarze:

 1. Velmi krásné tvoření...ptáčci jsou skvělý :o)
  Děkuji Vám za návštěvu na mém blogu, mám radost...
  Posílám pozdrav a přeji krásný večer, Soňa

  OdpowiedzUsuń
 2. Urocze ptaszki:) Piękne:)
  Serdecznie pozdrawiam*

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne ptaszorki :) Zdjęcia też są ok. Ja mam podobny problem, w sensie oświetlenia itp. Studiowałam nawet instrukcję obsługi mojego aparatu, ale co z tego, jak większość użytych tam terminów to dla mnie czarna magia... Pozostaje nam czakać na ładne słonko i obfotografowywać wszystko, co się da :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne ptaszki,tak u Ciebie wiosennie.Tak zazdroszczę wszystkim,którzy potrafią szyć.Popatrzę sobie tymczasem...

  OdpowiedzUsuń

Znaki życia i ciekawości:)