czwartek, 1 marca 2012

Ale ze mnie gapa...

Niestety:(  Dopiero teraz zauważyłam, że Malanka ze Sweet harmony  zaprosiła mnie do zabawy w ulubione seriale! Była chyba drugą  osoba, która zajrzała na mojego bloga - za co Jej bardzo dziękuję:)...i natychmiast zaprosiła mnie do tej zabawy. Niestety, ja jako nowicjuszka nie panowałam nad blogerem ( do tej pory idzie mi to opornieeeeee) i nie zauważyłam zaproszenia. Chętnie wezme udział w zabawie, choć nie wiem, czy nie jest za pózno? To po pierwsze. Po drugie - nie bardzo moge spełnić jeden z warunków, czyli zaprosić 5 osób do zabawy. Powód prozaiczny - Niktza bardzo  nie chce zaglądać na mojego bloga ( co widać, bo obserwujacych jest AŻ 5 OSÓB )  w tym Malanka i osoby, które już zabawiły się w ulubione seriale:).Swoja drogą, troszkę mi z przykro z powodu  tej małej ciekawosci. Wprawdzie pisze bloga jako pewną formę twórczego pamiętnika, ale miło i motywująco jest, kiedy ktoś zagląda:) Tym bardziej dziewczyny wam dziekuję: )

Dla was moje serce!


Pozdrawiam  Noenka :)

4 komentarze:

 1. Kochana nie jest za późno ! Wiesz, na początku jest trochę ciężko z pisaniem bloga. Ja po miesiącu chciałam zrezygnować, bo nikt nie zaglądał i nic mi nie wychodziło. Zobaczysz, ruch będzie ogromny! Twój blog jest piękny:)) Niedługo nadciągną tłumy.
  Śliczne serduszko:)) Jutro odpiszę na maila, przepraszam za spóźnienie.
  Buziaki :*
  Czekamy na odpowiedzi w zabawie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Początki zawsze są ciężkie. Najważniejsze, to się nie zrażać. Bo przecież, jakbyś miała pisać tylko dla tych 5 obserwatorek i samej siebie, to przecież i tak warto. Ale zapewniam Cię, że grono Twoich podczytywaczy na pewno się zwiększy. Ale za dużo osób nie przyjdzie, jeśli ich nie zaprosisz - więc do dzieła! Trzymam kciuki i życzę powodzenia z całego serducha!
  P.S. I bardzo Cię proszę, zlikwiduj w ustawieniach weryfikaję obrazkową!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Namęczyłam się strasznie przy likwidowaniu tej okropnej weryfikacji obrazkowej.Mam nadzieje,że skutecznie. Dziękuję zapodpowiedz

  OdpowiedzUsuń
 4. Na żadną zabawę nie jest za póżno.Zaproś osoby do których chociaż czasami zaglądasz i będzie dobrze.Czekam z ciekawością na odpowiedzi w zabawie.

  OdpowiedzUsuń

Znaki życia i ciekawości:)